Ruumi rendi valikud

Tiimi üritused, millest räägitakse heldinult

hubased tiimi üritused väikese meeskonnaga või ettevõtte tiimiga

Koosolekuruumi rent (2 tundi)

Ettevõtte, meeskonna, osakonna, tiimi üritused või koosolekud – meie stuudio pakub erakordset keskkonda , rõhutades loovat ja vaba õhkkonda väljaspool kontorit, mis soodustab tootlikkust ja meeskonnatööd. Rahulik ruum Kadriorus, kus saab läbi viia ka 1-1 kohtumisi või teraapiaseansse. Privaatne ruum on sinu käsutuses kuni 2 tunniks. Kohapeal olemas WiFi internetiühendus, TV, kirjutusvahendid, paberid.

50 € / 2 h

"Veetsime sõbrannade seltsis mõnusa õhtu pilatese tunni ja koosolemisega. Treening oli väga personaalne ja ruumi atmosfäär mõjus õdusalt. Suur tänu pererahvale hea emotsiooni eest! Soovitan soojalt, pilates annab tiivad 🙂 !"

sünnipäev sõpradega
Anneli Heinsoo
tiimi üritused, esitlused, koosolekud, koolitused

Ruum koolituseks, tiimi ürituseks

Inspireeriv keskkond võib süvendada koostööd ja genereerida uuenduslikke ideid. Stuudio mahutab kuni 12 inimest, pakkudes ideaalset ruumi väikestele rühmadele, et koos luua, mõelda ja areneda. Siia sobivad koolitused, ärikoosolekud, esitlused, töötoad, koosviibimised. Osalejatele on olemas kohv, tee, vesi.

30 € / tund

"Mulle väga meeldis, et sai koolituse ajaks oma majast välja minna." - Kristiina

"Vahelduseks meeldis, et ei pidanud tooli peal istuma, vaid sai pikali oma asendites olla." - Timo

"Kogu meie tiimile meeldis koosoleku läbiviimine kontorist väljas. Laudade ja toolide puudumine andis koosolekule väga mõnusa mitteametliku aura." - ALSO Eesti

kontroloogia proovitund üritusele

Kontroloogia tutvustus (1 tund)

Muuda ärikohtumine või koolitus eriliseks, üllatades osalejaid kontroloogia treeningsüsteemi proovimisega. Kontroloogia on dünaamiline treeningsüsteem, mis pakub rohkem kui lihtsalt füüsilist treeningut. Eriliselt kasulik on see kontoritöötajatele, sest aitab leevendada istuva töö põhjustatud vaevusi, nagu pinges õlad ja seljavalu. Kuna kontoris veedetakse suur osa päevast istudes, pakume koosviibimise päevakorda lisada aktiivne paus kontroloogia abil.

Pakutav sessioon ei keskendu ainult kehalisele liikumisele, vaid pakub ka väärtuslikke nõuandeid, kuidas igapäevaelus oma rühti parandada, vältida tüüpilisi tööalaseid pingeseisundeid ja säilitada keha üldist heaolu. See on ideaalne viis töötajate ja tööandjate teadlikkuse tõstmiseks oma tervisest ja töö ergonoomikast.

Stuudios on ainulaadsed treeningseadmed – Reformer, Tower, Cadillac, Electric chair, Wunda chair jt. Planeeri oma ürituse algusesse või lõppu meeleolukas sirutus, mis on hea viis päeva lõpetamiseks, pakkudes lõõgastust ja meeldivat ühist tegevust.

55 €

"Imelise atmosfääriga hubane stuudio. Olemas on kōik treeninguks vajalikud vahendid ja matid. Seinal ilutsevad pilatesest inspireeritud pildid. Kuna ruum on pisemapoolsem, saab treener igale treenitavale piisavalt tähelepanu pöörata. Alati ootab laual värske vesi, meeleolu loov muusika ja seinal päeva tervitav ütlus. Eriliselt meeldiv on reguleeritav valgus, millega annab sobiva ōhustiku luua nii treeninguteks kui meditatiivseteks tegevusteks."

treener personaaltundideks
Kaili Kuusik, pilatese õpetaja
Scroll to Top