Veebipoe PILATES PARTNERS (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Smart Project (registrikood 11899618), asukohaga Aianduse tee 108, Tallinn.

1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuste ostmisel.

Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud toodete juurde. Teenuste hinnale ei lisandu kättetoimetamise tasu.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv teenuse kättetoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või Stripe makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud teenust ei ole võimalik tarnida seoses teenuse osutamise lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Teenuseid osutatakse järgmistes riikides: Eesti.

4. Teenuste ostmisel ei ole ostjal pärast tellimuse kättesaamist õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui teenuse hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Ostjal on õigus teenuse kasutamise tõrke ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14 päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile meie@pilatespartners.ee või helistada telefonil: 56 28 48 22.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 7 päeva jooksul.

5. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse osutamiseks ostjale. 

OÜ Smart Project on isikuandmete vastutav töötleja, OÜ Smart Project edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

6. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile meie@pilatespartners.ee või helistada telefonil: 56 28 48 22

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on eraisikust ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.